KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Veribilim Yazılım Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında müşteri ilişkileri yönetimi (CRM/CLM) alanında yazılım hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Şirketimizde saha ekiplerinin yönetilmesi (ETMS) başta olmak üzere şirketlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirilmektedir. Yaklaşık 10 yılda geliştirdiğimiz ve halen geliştirmekte olduğumuz Veribase altyapısı sayesinde dinamik yazılımlar hazırlayabilmekte ve projeler üzerinde hızlı şekilde yazılımsal değişiklikler yapabilmekteyiz. Veribase teknolojisi ihtiyaca özel yazılım projelerinin kısa zamanda üretilebilmesini ve hayata geçirilebilmesini sağlamaktadır.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, yüksek teknolojiye sahip, kullanıcı dostu, insan ve çevreye saygılı ürün / hizmet sunmak.

Misyonumuz
Küresel pazarda web ve mobil tabanlı, akıllı ve esnek CRM ve CLM çözümleri üreterek müşterilerimize katma değer sağlamak.

Kalite Politikamız
Ulusal ve Uluslararası standartlar doğrultusunda hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlayacak, yönetmeliklere uygun , son teknoloji yazılım ürünleri üretmek.

Kalite Yönetim Sistemini Çalışanların tam katılımıyla uygulamak ve sistemin etkinliğini arttıracak sürekli iyileşmeyi sağlamak.

veribase teknopark


Sosyal Sorumluluk Politikamız 

Veribilim Yazılım Ltd.Şti. tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eder.

Ülkesine, müşterilerine, çevreye ve topluma karşı üzerine düşen görevleri şirket kalite politikalarıyla entegre şekilde yerine getirir.

Veribilim Yazılım, ülkemizin ve şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda güncel teknolojiye paralel olarak yazılım sistemleri üreterek insanların hayatlarını kolaylaştırır. 21. Yüzyıldaki sektördeki küresel gelişmeleri takip ederek müşterilerinin çağın teknolojisine ulaşmasını sağlar.

Tüm çalışanlara karşı eşit ve şeffaf bir yönetim politikası sergiler. Çalışanların kariyer hedeflerini ve bireysel gelişimlerini şirket hedefleriyle uyumlu şekilde yürütür. Ücret politikasını çalışanların bilgi ve becerilerine göre değerlendirir. Çalışanlarını eğiterek verimliliklerini arttırır.
Müşteri memnuniyeti odaklı ve iş ahlakına uygun şekilde sorumluluklarının tamamını yerine getirerek çalışır. 

  • Tüm yasal düzenlemelerre uygun olarak hareket eder.
  • Güvenli, sağlıklı ve doğal ortama uygun bir ortamda tüm faaliyetlerini gerçekleştirir.
  • Sporu , sosyal ve kültürel faaliyetleri, destekler.
  • Tüm faaliyetlerini toplumsal gelişimi ve bilimsel ilerlemeyi referans alarak gerçekleştirir.
     


© 2016 VERIBASE, ALL RIGHTS RESERVED